„Inbank“ tarpinės ir metinės ataskaitos

Metinės ataskaitos

2019 m. „Inbank“ konsoliduotas metinis pranešimas

Anglų kalba

2019 m. mūsų metinis pelnas pirmą kartą pasiekė 10 mln. eurų ribą. Mūsų paskolų portfelis padidėjo 50% ir siekė 338 mln. eurų, o indėlių portfelis padidėjo 57% ir metų pabaigoje pasiekė 378 mln. eurų. 2019 m. metinė pardavimo apimtis buvo 305 mln. eurų: 46% daugiau nei per metus.

Skaityti PDF

2018 m. konsoliduotas metinis pranešimas

Anglų kalba

2018 m. „Inbank“ uždirbo didžiausią pelną - 9,3 milijono eurų, o jo paskolų ir indėlių portfeliai išaugo beveik 1,5 karto. Pardavimų rodikliai padidėjo visose keturiose vidinėse rinkose, pagerėjo ir įmonės efektyvumas bei kreditavimo kokybė.

Skaityti PDF

2017 m. konsoliduotas metinis pranešimas

Anglų kalba

2017 m. „Inbank“ istorijoje buvo vieno laikotarpio pabaiga ir kito laikotarpio pradžią. „Inbank“ pardavė savo dukterines įmones „Coop Finants“ ir „Krediidipank Finants“, tačiau tuo pat metu pradėjo veiklą didelėje Lenkijos vartotojų finansavimo rinkoje ir atnaujino savo strategiją Latvijoje.

Skaityti PDF

2016 m. konsoliduotas metinis pranešimas

Anglų kalba

Nors 2015 m. buvo itin reikšmingi metai siekiant gauti banko licenciją, 2016 m. „Inbank“ akcijomis buvo pradėta viešai prekiauti vertybinių popierių biržoje. Įmonės vertybiniai popieriai buvo įtraukti į „Nasdaq“ Talino vertybinių popierių biržos sąrašus. Mūsų beveik patrigubėjęs pelnas rodo, kad „Inbank“ verslo modelis veikia.

Skaityti PDF

2015 m. konsoliduotas metinis pranešimas

Anglų kalba

Tai yra pirmoji metinė ataskaita, kurią suformavome jau kaip bankas. 2015 m. mums buvo didelių pokyčių metai: pristatėme rinkoje inovatyvią paskolą automobiliui ir indėlius su geriausiomis palūkanų normomis, tačiau taip pat neapleidome ir savo verslo tikslų.

Skaityti PDF