Apie „Inbank“

„Inbank“ yra estiškos kilmės bankas, kuris teikia finansavimo ir taupymo paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. Mūsų paslaugos pasiekiamos ten, kur tik yra internetas. „Digital“ (skaitmeniniai) sprendimai mums leidžia savo paslaugas teikti visiems ir visur, kur tik jų prireikia. Šiuo metu „Inbank“ turi per 865 000 aktyvių sutarčių penkiose šalyse.

„Inbank“ misija

Mes padedame savo partneriams parduoti daugiau, supaprastindami pirkimus ir sudarydami galimybes klientams gauti finansavimą.

Plėtra

„Inbank“ strategiškai plečiasi į naujas rinkas Europoje, kur teikia taupymo ir finansavimo paslaugas. Šiuo metu „Inbank“ veikia Lietuvoje, Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje ir Čekijoje, taip pat priima indėlius iš Vokietijos, Austrijos ir Nyderlandų.

„Inbank“ filialų vietas žiūrėkite čia.

„Inbank“ vertybės

„Inbank“ siekia būti aktyvus, protingas ir atviras.

Inbank vertybės Aktyvumas

Aktyvumas

Nuolat judėti, veržtis į priekį, ieškoti naujų galimybių – tai mūsų veiklos pagrindas. Esame orientuoti į rezultatą, vertiname atkaklumą ir kiekvieną klaidą priimame kaip pamoką.

Inbank vertybės Išmanumas

Išmanumas

Mes vertiname atvirus naujovėms ir smalsius žmones, kurie nebijo mesti iššūkio nusistovėjusiai pusiausvyrai. Mes vertiname profesionalumą, dėmesingumą detalėms ir praktiškai pritaikomus sprendimus.

Inbank vertybės Atvirumas

Atvirumas

Esame profesionalai, kuriems svarbus kiekvienas komandos narys. Skatiname nuomonių įvairovę, argumentuotas diskusijas ir bendradarbiavimą – tai leidžia siekti aukščiausios kokybės rezultatų.

Karjeros galimybės

„Inbank“ visuomet dairosi talentingų darbuotojų, kurie papildytų mūsų komandą. Jei norėtumėte tapti naujos kartos bankinių paslaugų kompanijos dalimi ir nebijote iššūkių, susisiekite su mumis adresu hr@inbank.lt.

Karjeros galimybės
Inbank Karjeros