Apie mus

Ekosistema, kurioje galima augti

Esame finansinių technologijų įmonė, turinti ES banko licenciją. Kuriame naujos kartos integruoto finansavimo sprendimus, jungiančius prekybininkus, vartotojus ir finansų institucijas. Siekiame, kad finansavimas būtų prieinamas paprastai ir pateikiamas aiškia forma. Jokių paslėptų sąlygų ar sudėtingų procesų.

ib.about.header.imageAlt

Veiklos šalys

ib.about.proof.imageAlt

896 000+

Aktyvūs klientų sandoriai

5 800+

„Inbank“ partneriai, sėkmingai siūlantys finansavimo sprendimus

8

Rinkos Europoje

Mūsų istorija

„Inbank“ tikslas – sukurti geriausią pirkimo patirtį. Jau seniai supratome, jog vartotojo finansavimo sėkmė glūdi aiškiame ir paprastame procese. Todėl atsisakėme tradicinio banko įvaizdžio ir finansavimą perkėlėme į prekybos ir paslaugų vietas. Ten, kur iš tiesų vyksta pokyčiai.

Šiandien „Inbank“ teikia integruoto finansavimo sprendimus visų tipų verslams – nuo prekybos fizinėse parduotuvėse iki verslo internetu. Mūsų finansavimas, įtrauktas į produkto ar paslaugos pirkimo procesą, padeda klestėti jau daugiau nei 5 800+ prekybos partnerių.

ib.about.story.office.imageAlt
ib.about.story.laughingMan.imageAlt
ib.about.story.office.imageAlt
ib.about.story.laughingMan.imageAlt

Įsimintiniausi mūsų pasiekimai

„Inbank“ buvo įkurtas 2010 m. Taline, Estijoje, buvusių bankininkystės vadovų Jano Andresoo ir Priito Põldojos. Jie ieškojo būdų kaip iškelti bankininkystę už tradicinių bankų ribų ir perkelti ją tiesiogiai į pardavimo vietą – tiesiog ten, kur kasdiena vyksta apsipirkimas.

Mūsų sėkmės faktoriai

Mes kilę iš Estijos, vienos iš labiausiai pasaulyje skaitmenizuotų ekonomikų, ir esame pasiruošę pakeisti Europos vartotojų finansavimo rinką.

Kryptingumas

Turime platų partnerių tinklą. Nuo 2010 vienintelis mūsų misijos tikslas buvo padėti verslams sukurti maksimaliai gerą prekybos patirtį.

Verslumas

Žinome, kad tobulėjimui ribų nėra, todėl visada esame atviri naujoms idėjoms. Tuo vadovaudamiesi sėkmingai vykdome projektus ir randame naujas rinkas.

Technologijos

Visiškai integruota ir lanksti platforma, pagrįsta technologijomis ir naujos kartos skolinimo vertinimo procesu. Patikrinta sėkmės formulė.

Praktiškumas

Banko licencija nuo 2015 m. su prieiga prie ES indėlių rinkų ir obligacijos, kotiruojamos „Nasdaq Baltic Stock Exchange“. 12 metų pelningo augimo.

ib.about.makeSmartMove.imageAlt

Karjera

Kurkime naujos kartos banką kartu

Didelės ambicijos, drąsa ir entuziazmas – mūsų pagrindiniai varikliai. Jei jauti aistrą savo darbui ir sieki tobulėjimo, prisijunk prie mūsų.