Privatumas

Užtikriname jūsų duomenų saugumą

Rimtai žvelgiame į jūsų privatumą ir duomenų apsaugą. Jūsų duomenys yra tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikoje galiojančiais teisės aktais ir Inbank kliento duomenų tvarkymo taisyklėmis.

Asmens duomenų tvarkymas

Pagal kredito įstaigų įstatymą banko paslaptis saugome neribotą laiką. Tai reiškia, kad mes išlaikysime jūsų – kliento – duomenų konfidencialumą ir tvarkysime juos tik tiek, kiek būtina. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite klientų duomenų tvarkymo taisykles.

Daugiau

Saugumu rūpinamės kartu

Jūs patys taip pat atliekate svarbų vaidmenį, prisidėdami prie savo duomenų saugumo. Rekomenduojame visada naudotis saugiu interneto ryšiu ir patikimomis programinės įrangos versijomis. Įdiekite naujausius kompiuterio operacinės sistemos, naršyklės, ID kortelių bei antivirusinių ir nuo šnipinėjimo saugančių programų, programinės įrangos atnaujinimus. Tokiu būdu mes galime garantuoti kokybiškas paslaugas, o jūs patys būsite labiau užtikrinti, kad niekas nepasinaudos jūsų įrenginiais ir duomenimis.

Jei turite klausimų dėl duomenų tvarkymo, susisiekite su mumis el. paštu asmens.duomenys@inbank.lt.

Gintarė Šegždaitė

Atitikties specialistė

Jei yra pagrįsta priežastis, mes pasiliekame teisę perduoti jūsų duomenis grupės įmonėms, asmenims ir organizacijoms, susijusioms su pasirašytų sutarčių vykdymu, ir duomenų tvarkytojams, kaip tai nustatyta ES teisės aktuose.