Karjera

Kurkime naujos kartos banką kartu

Karjeros galimybės

Vertybės

Inbank siekia būti aktyvus, išmanus ir atviras.

Inbank Vertybės Aktyvumas

Aktyvumas

Nuolat judėti, veržtis į priekį, ieškoti naujų galimybių – tai mūsų veiklos pagrindas. Esame orientuoti į rezultatą, vertiname atkaklumą ir kiekvieną klaidą priimame kaip pamoką.

Inbank Vertybės Išmanumas

Išmanumas

Mes vertiname atvirus naujovėms ir smalsius žmones, kurie nebijo mesti iššūkio nusistovėjusiai pusiausvyrai. Mes vertiname profesionalumą, dėmesingumą detalėms ir praktiškai pritaikomus sprendimus.

Inbank Vertybės Atvirumas

Atvirumas

Esame profesionalai, kuriems svarbus kiekvienas komandos narys. Skatiname nuomonių įvairovę, argumentuotas diskusijas ir bendradarbiavimą - tai leidžia siekti aukščiausios kokybės rezultatų.

Prisijunk prie mūsų komandos

Į priekį mus veda spartus augimas ir tarptautinės ambicijos. Štai, ką siūlome savo darbuotojams:

Įdomus ir iššūkių kupinas darbas

Konkurencingas atlyginimas

Lankstus darbo grafikas

Darbuotojams pritaikytas biuras

Viskas, ko prireiks sklandžiam darbui

Profesionali komanda ir augti skatinanti kultūra

Papildomas sveikatos draudimas

Slidinėjimo išvyka ir aktyvios veiklos

Laisvos pozicijos

Apie tave

Pakviesti dirbti drauge tuos, kurie kultūriškai tinka komandai, yra mūsų tikslas ir didžiausias iššūkis. Štai, ko mūsų kolegos tikisi iš naujų komandos narių.

Jei tau nieko nėra neįmanoma – mums pakeliui!
Labiausiai laukiame tų, kurie ryžtingai siekia tikslo, bet nepamiršta, kad yra komandos dalis. Jei darbe esi pirmūnas bei aktyviai leidi laisvalaikį – puikiai pritapsi!

Milda

Tikiuosi, kad naujasis kolega bus atviras pasauliui. Smalsus ir tikras savo srities fanas, mokantis argumentuotai išsakyti savo nuomonę. O svarbiausia – ryžtingai siekiantis savo tikslų, bet kartu ir gebantis paleisti nepasitvirtinusias idėjas.

Aušra

Visada laukiu naujų kolegų, kurie dega noru dirbti ir tai daro su aistra bei kompetencija. Būtina savybė – su problemomis tvarkytis greitai, lengvai ir su humoru (kartais netgi juodu)! Beje – neįprasti pomėgiai visada priimami ir išbandomi!

Donatas

Karjeros galimybės

Inbank visuomet dairosi talentingų darbuotojų, kurie papildytų mūsų komandą. Jei norėtumėte tapti naujos kartos bankinių paslaugų kompanijos dalimi ir nebijote iššūkių, susisiekite su mumis adresu hr@inbank.lt.

Karjeros galimybės
Inbank Karjeros