Būstui atnaujinti Finansuokite savo namų remonto idėjas su „Inbank“

EUR
Mėnesio įmoka
- EUR

Jums gali būti pasiūlytos kitos paskolos internetu sąlygos, kurios priklauso nuo banko atlikto Jūsų kreditingumo bei rizikos vertinimo.

Kodėl verta rinktis „Inbank“ paskolą namams atnaujinti?

„Inbank“ paskola būsto remontui yra skirta jūsų idėjas paversti tikrove. Atnaujinkite buitinę įrangą, pakeiskite sienų spalvas ar papuoškite namų aplinką naujais želdiniais. Jei reikia, pasinaudoję „Inbank“ būsto remonto paskola galite atlikti ir didesnius namų remonto darbus. Gaukite paskolą būsto remontui iki 15 000 eurų neišeidami iš namų. „Inbank“ kreditas būsto remontui suteikiamas internetu, lėšas pervedant į jūsų banko sąskaitą. Šis būsto kreditas nereikalauja įkeisti turto ar pradinio įnašo. Be to, pasinaudoję šia paskola būstui įsirengti, mokėsite dalimis ir darbus pradėsite kad ir šiandien!

renovationLoan.why.benefitOne.alt

Nedidelės paskolos palūkanos: nuo 5.9%

renovationLoan.why.benefitTwo.alt

Paskolos sutartį patogu pasirašyti internetu.

renovationLoan.why.benefitThree.alt

Sparčiai įvertinsime Jūsų paraišką ir pervesime pinigus tiesiai į Jūsų sąskaitą

Pateikti paraišką – lengva!

1

Užpildykite paskolos paraišką

Norėdami gauti paskolą būsto remontui, užpildykite paskolos paraišką. Siekiame, kad jums būtų pasiūlyta pigiausia paskola būsto remontui, tad prašome paraišką užpildyti atidžiai.
2

Patvirtinkite savo tapatybę

Sekdami nurodymus patvirtinkite savo tapatybę. Tai yra privalomas žingsnis, kai teikiama paskola būsto įrengimui.
3

Pasirašykite sutartį

Siekiame, kad vartojamoji paskola internetu jums būtų suteikta patogiai, todėl vartojamosios paskolos sutartį galite pasirašyti iš namų: mobiliuoju parašu, „Smart-ID” ar kitais būdais.

Pervesime pinigus į jūsų sąskaitą

Atliksime kreditingumo bei rizikos vertinimą ir pervesime paskolos sumą į jūsų banko sąskaitą.

Paskolos namų atnaujinimui sąlygos

Suma: 1 500 – 20 000 eurų

Laikotarpis: 6 – 84 mėnesiai

Palūkanų norma: nuo 5.9 %

Sutarties sudarymo mokestis: 2.82 %

Sutarties administravimo mokestis: nuo 0.28 %

Paskolos suma priklauso nuo Jūsų pajamų, įsipareigojimų ir banko atlikto Jūsų kreditingumo bei rizikos vertinimo.

Pavyzdžiui, skolinantis 10 277.00 EUR, kai sutartis sudaroma 69 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 5.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 2.82 %, sutarties administravimo mokestis - 0.28 %, BVKKMN – 13.25 %, bendra mokėtina suma – 14 469.99 EUR, mėnesio įmoka – 209.71 EUR.

Galėsime suteikti jums paskolą, jei:

 • Esate ne jaunesnis kaip 18 metų ir esate Lietuvos Respublikos pilietis arba turite leidimą nuolat gyventi Lietuvoje;
 • Tinkamai ir laiku vykdote savo finansinius įsipareigojimus finansų įstaigoms ir kitiems paslaugų teikėjams;
 • Sutartis sudaroma nuo 7 val. iki 22 val. darbo dienomis, savaitgaliais, švenčių dienomis.

Ankstesnis paskolos grąžinimas ir sutarties atsisakymas

 • Jūs turite teisę bet kuriuo metu įvykdyti visus arba dalį savo įsipareigojimų anksčiau vartojimo paskolos sutartyje numatyto termino, tačiau tuo atveju privalote sumokėti iki tol apskaičiuotas palūkanas, sutarties administravimo mokestį, delspinigius ir kitus mokesčius pagal sutartį. Ketindami pasinaudoti šia teise, turite raštu pranešti apie tai ne vėliau kaip prieš 10 kalendorinių dienų iki faktinio visos vartojimo paskolos ar jos dalies išankstinio grąžinimo dienos, kad „Inbank“ galėtų apskaičiuoti Jūsų mokėtinas sumas bei įgyvendinti Jūsų teisę į vartojimo paskolos kainos sumažinimą. Bendrovė už vartojimo paskolos ar jos dalies grąžinimą anksčiau nustatyto termino kompensacijos nereikalauja.
 • Jūs turite teisę atsisakyti vartojimo paskolos sutarties. Norėdami pasinaudoti šia teise turite ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo vartojimo paskolos sutarties sudarymo dienos pateikti prašymą „Inbank“ ir nedelsdami, bet ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo prašymo pateikimo dienos, grąžinti „Inbank” vartojimo paskolą ir palūkanas, susikaupusias nuo dienos, kurią buvo išmokėta vartojimo paskola, iki vartojimo paskolos grąžinimo dienos. Šios palūkanos apskaičiuojamos pagal sutartą vartojimo paskolos palūkanų normą.
 • Jūs turite teisę atsisakyti vartojimo paskolos per apsisprendimo laikotarpį. Norėdami pasinaudoti šia teise turite ne vėliau kaip per dvi kalendorines dienas nuo vartojimo paskolos sumos išmokėjimo dienos pranešti apie tai „Inbank“ bei grąžinti „Inbank“ visą suteiktą vartojimo paskolos sumą, nemokėdami palūkanų ir jokių kitų mokesčių.

Svarbi informacija prieš sudarant sutartį

Įvertinkite, ar vartojimo paskola yra tinkamas sprendimas, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir finansinę būklę.

 • Prieš pasirašydami sutartį, atidžiai perskaitykite jos sąlygas ir nedvejodami klauskite, jei jums reikia daugiau informacijos.
 • Pagalvokite apie rizikas, kurias galite prisiimti. Atminkite, kad susidūrus su mokėjimo sunkumais ateityje skolintis gali būti sudėtingiau.
 • Daugiau informacijos apie įvairias finansavimo galimybes, kurias siūlo „Inbank“, galite rasti mūsų svetainėje, o jei kiltų klausimų, nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.
 • Sudarę sutartį vėl peržiūrėkite sąlygas. Tuomet būsite tikri, kad tinkamai ir laiku galėsite vykdyti savo įsipareigojimus.
 • Nedelsdami praneškite mums, jei jums kiltų sunkumų dėl savo įsipareigojimų vykdymo. Tai leis išvengti papildomų išlaidų ir bylinėjimosi.
 • Atidžiai perskaitykite mūsų siunčiamus elektroninius laiškus ir iškart mums praneškite, jei pasikeis jūsų kontaktiniai duomenys.