Vartojimo paskola
Palankios paskolos sąlygos didiems sumanymams

EUR

Mėnesio įmoka: - EUR

Pavyzdžiui, skolinantis 5 000.00 EUR, kai sutartis sudaroma 0 mėn. terminui, metinė palūkanų norma - NaN%, sutarties sudarymo mokestis - 0.00 EUR, BVKKMN - NaN%, bendra mokėtina suma - 0.00 EUR, mėnesio įmoka - 0.00 EUR.

Jums gali būti pasiūlytos kitokios sąlygos, kurios priklauso nuo banko atlikto Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimo.

Kodėl verta rinktis „Inbank“ vartojimo paskolą?

Mūsų paskola yra skirta bet kokiems jūsų sumanymams - visoms mažoms ir didžioms idėjoms, kurias siekiate įgyvendinti. Tereikia nuspręsti, kaip ir kada jas realizuosite.

Palankios paskolos sąlygos ir geros palūkanos

Nedidelės paskolos palūkanos: nuo 9.9% per metus.

Paskolos sutartis

Paskolos sutartį patogu pasirašyti internetu.

Itin greitas sprendimas dėl paskolos suteikimo

Sparčiai įvertinsime Jūsų paraišką ir pervesime pinigus tiesiai į Jūsų sąskaitą

Pateikti paraišką - lengva!

1

Užpildykite paskolos paraišką

Pasinaudokite paskolos skaičiuokle, kad apskaičiuotume galimas mėnesines įmokas ir užpildykite paskolos paraišką.
2

Patvirtinkite savo tapatybę

Sutartis įsigalios, kai patvirtinsite savo tapatybę naudodamiesi asmens tapatybės nustatymo priemonėmis ir ją pasirašysite.
3

Pasirašykite sutartį

Pasirašykite paskolos sutartį save identifikuodami mobiliuoju parašu, „Smart-ID” kvalifikuotu elektroniniu parašu arba veido atpažinimo funkcija, įdiegta mūsų svetainėje.

Pervesime pinigus į jūsų sąskaitą

Atliksime rizikos vertinimą ir pervesime paskolos sumą į jūsų banko sąskaitą.

Vartojimo paskolos sąlygos

Suma: 1 500 - 15 000 eurų

Laikotarpis: 6 - 72 mėnesiai

Palūkanų norma: nuo 9.9% iki 18.9%, priklausomai nuo paskolos sumos, laikotarpio, kreditingumo ir rizikos vertinimo rezultatų

Sutarties sudarymo mokestis: nuo 2.9% iki 3.9%

Sutarties administravimo mokestis: 0%

Paskolos suma priklauso nuo Jūsų pajamų, įsipareigojimų ir banko atlikto Jūsų kreditingumo bei rizikos vertinimo.

Pavyzdžiui, skolinantis 3 000.00 EUR, kai sutartis sudaroma 54 mėn. terminui, metinė palūkanų norma - 14.90%, sutarties sudarymo mokestis - 3,9% nuo paskolos sumos, t.y. 117.00 EUR, sutarties administravimo mokestis - 0%, BVKKMN - 18.14%, bendra mokėtina suma - 4 294.08 EUR, mėnesio įmoka - 79.52 EUR.

Galėsime suteikti jums paskolą, jei:

 • Esate ne jaunesnis kaip 18 metų ir esate Lietuvos Respublikos pilietis arba turite leidimą nuolat gyventi Lietuvoje;
 • Jūs tinkamai ir laiku vykdote savo finansinius įsipareigojimus finansų įstaigoms ir kitiems paslaugų teikėjams;
 • Sutartis sudaroma nuo 7 val. iki 22 val.

Ankstesnis paskolos grąžinimas ir sutarties atsisakymas

 • Jūs turite teisę bet kuriuo metu įvykdyti visus arba dalį savo įsipareigojimų anksčiau vartojimo paskolos sutartyje numatyto termino, tačiau tuo atveju privalote sumokėti iki tol apskaičiuotas palūkanas, sutarties administravimo mokestį, delspinigius ir kitus mokesčius pagal sutartį. Ketindami pasinaudoti šia teise, turite raštu pranešti apie tai ne vėliau kaip prieš 10 kalendorinių dienų iki faktinio visos vartojimo paskolos ar jos dalies išankstinio grąžinimo dienos, kad „Inbank” galėtų apskaičiuoti Jūsų mokėtinas sumas bei įgyvendinti Jūsų teisę į vartojimo paskolos kainos sumažinimą. Bendrovė už vartojimo paskolos ar jos dalies grąžinimą anksčiau nustatyto termino kompensacijos nereikalauja.
 • Jūs turite teisę atsisakyti vartojimo paskolos sutarties. Norėdami pasinaudoti šia teise turite ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo vartojimo paskolos sutarties sudarymo dienos pateikti prašymą „Inbank” ir nedelsdami, bet ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo prašymo pateikimo dienos, grąžinti „Inbank” vartojimo paskolą ir palūkanas, susikaupusias nuo dienos, kurią buvo išmokėta vartojimo paskola, iki vartojimo paskolos grąžinimo dienos. Šios palūkanos apskaičiuojamos pagal sutartą vartojimo paskolos palūkanų normą.
 • Jūs turite teisę atsisakyti vartojimo paskolos per apsisprendimo laikotarpį. Norėdami pasinaudoti šia teise turite ne vėliau kaip per dvi kalendorines dienas nuo vartojimo paskolos sumos išmokėjimo dienos pranešti apie tai „Inbank“ bei grąžinti „Inbank“ visą suteiktą vartojimo paskolos sumą, nemokėdami palūkanų ir jokių kitų mokesčių.

Svarbi informacija prieš sudarant sutartį

Įvertinkite, ar vartojimo paskola yra tinkamas sprendimas, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir finansinę būklę.

 • Prieš pasirašydami sutartį, atidžiai perskaitykite jos sąlygas ir nedvejodami klauskite, jei jums reikia daugiau informacijos.
 • Pagalvokite apie rizikas, kurias galite prisiimti. Atminkite, kad susidūrus su mokėjimo sunkumais ateityje skolintis gali būti sudėtingiau.
 • Daugiau informacijos apie įvairias finansavimo galimybes, kurias siūlo „Inbank“, galite rasti mūsų svetainėje, o jei kiltų klausimų, nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.
 • Sudarę sutartį vėl peržiūrėkite sąlygas. Tuomet būsite tikri, kad tinkamai ir laiku galėsite vykdyti savo įsipareigojimus.
 • Nedelsdami praneškite mums, jei jums kiltų sunkumų dėl savo įsipareigojimų vykdymo. Tai leis išvengti papildomų išlaidų ir bylinėjimosi.
 • Atidžiai perskaitykite mūsų siunčiamus elektroninius laiškus ir iškart mums praneškite, jei pasikeis jūsų kontaktiniai duomenys.