Lizingas

Pagrįstas abipusiu pasitikėjimu, idėjas paverčiantis planais ir leidžiantis juos įgyvendinti

Kodėl verta rinktis Inbank lizingą?

Bendradarbiavimas su tūkstančiais fizinių ir elektroninių parduotuvių visoje Lietuvoje, išskirtiniai „Inbank“ partnerių pasiūlymai, įvairios organizuojamos akcijos, nemokamo lizingo galimybė bei nuolaidos kredito kainai, pirkiniais leis džiaugtis iš karto, o išsimokėti galėsite per jums patogų terminą.

hirepurchase.whyChoose.one.alt

Galite pasirinkti jums labiausiai tinkantį lizingo sutarties terminą ar įmokos dydį. Visa mokėtina suma išdėstoma pagal jūsų pasirinktą mokėjimų grafiką. Galėsite pasinaudoti savo teise grąžinti visą ar dalį suteiktos paskolos sumos anksčiau nustatyto termino.

hirepurchase.whyChoose.two.alt

Sutarties sudarymas užtruks vos keletą minučių, sutartį galėsite sudaryti pardavimų vietoje arba neišėję iš namų – internetu. Pirkdami prekę išsimokėtinai iš karto tapsite prekės savininku.

hirepurchase.whyChoose.three.alt

Mūsų partnerių vietose ieškokite lizingo akcijų: lizingas be pabrangimo atsiskaitant per 3, 6, 10, 12, 24, 36 mėn., mokėjimo atidėjimas 3 mėn. perkant išsimokėtinai ir pan.

Lizingo partneriai

Mūsų partnerių tinklas Lietuvoje vienas plačiausių rinkoje, bendradarbiaujame su tūkstančiais fizinių ir elektroninių parduotuvių visoje Lietuvoje, kuriose dažnai galima pasinaudoti lizingu be pabrangimo atsiskaitant per 3, 6, 10 ir kt. mėn., mokėjimo atidėjimu 3 mėn. perkant išsimokėtinai ir kitomis lizingo akcijomis, tad norimas prekes išsimokėtinai įsigysite ypač patogiai ir greitai.

Avitela
Elektro Markt
iDeal
Senukai
RDE
Topo Centras
Euronics
JYSK
Ignitis
Viskas Vėdinimui
Hidroshop
Kavos Draugas

Lizingo paraišką pateikti labai paprasta

1

Išsirinkite prekę

Išsirinkite patinkančią prekę (prekes) iš „Inbank“ partnerio. Atsiskaityti išsimokėtinai galite ir už kelias prekes vienu metu, t. y., už visą prekių krepšelį.
2

Įsitikinkite, ar jūsų prekę turintis prekybininkas yra „Inbank“ partneris

Informuokite pardavėją apie savo sprendimą prekę įsigyti išsimokėtinai, pasidomėkite nemokamo lizingo galimybėmis. Paraišką dėl pirkimo išsimokėtinai galėsite užpildyti pardavėjo prekybos vietoje arba internetu.
3

Pasirašykite sutartį

Susipažinti su standartine informacija apie vartojimo kreditą, sutarties sąlygomis ir sutartį pasirašyti galėsite tiek pardavėjo prekybos vietoje, tiek neišėję iš namų – internetu.

Stebėkite sutarties statusą savitarnoje

Prisijungę prie „Inbank“ savitarnos galėsite lengvai sekti ir tvarkyti savo mokėjimus, kiekvieną mėnesį gausite priminimus apie laukiamas įmokas bei asmeninius pasiūlymus.

Lizingo sąlygos

Suma: 50 – 15 000 eurų

Laikotarpis: 3 – 72 mėnesiai

Palūkanų norma nuo 0 % iki 25 %, priklausomai nuo lizingo sutarties sumos, laikotarpio, kreditingumo ir rizikos vertinimo rezultatų

Sutarties sudarymo mokestis: nuo 1 % iki 4,5 %

Sutarties mėnesinis administracinis mokestis: nuo 0 % iki 1,12 %

Pavyzdžiui, skolinantis 1 691.5 €, kai sutartis sudaroma 60 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 4.9 %, sutarties mokestis – 24.35 €, BVKKMN – 5.65 %, bendra mokėtina suma – 1 881.6 €, mėnesio įmoka – 31.36 €.

Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos, atsižvelgiant į lizingo bendrovės atliktą Jūsų mokumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną.

GALĖSIME SUTEIKTI JUMS PASLAUGAS, JEI:

 • Esate ne jaunesnis kaip 18 metų ir esate Lietuvos Respublikos pilietis arba turite leidimą nuolat gyventi Lietuvoje;
 • Tinkamai ir laiku vykdote savo finansinius įsipareigojimus finansų įstaigoms ir kitiems paslaugų teikėjams;
 • Sutartis sudaroma nuo 7 val. iki 22 val. darbo dienomis, savaitgaliais, švenčių dienomis.

ANKSTESNIS GRĄŽINIMAS IR SUTARTIES ATSISAKYMAS

 • Jūs turite teisę bet kuriuo metu įvykdyti visus arba dalį savo įsipareigojimų anksčiau lizingo sutartyje numatyto termino, tačiau tuo atveju privalote sumokėti iki tol apskaičiuotas palūkanas, sutarties sudarymo/administravimo mokestį, delspinigius ir kitus mokesčius pagal sutartį (jei tokie taikomi). Ketindami pasinaudoti šia teise, turite raštu pranešti apie tai ne vėliau kaip prieš 10 kalendorinių dienų iki faktinio visos lizingo sutarties sumos ar jos dalies išankstinio grąžinimo dienos, kad „Inbank“ galėtų apskaičiuoti jūsų mokėtinas sumas bei įgyvendinti Jūsų teisę į lizingo kainos sumažinimą. Bendrovė už lizingo ar jo dalies grąžinimą anksčiau nustatyto termino kompensacijos nereikalauja.
 • Jūs turite teisę atsisakyti lizingo sutarties. Norėdami pasinaudoti šia teise, turite ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo lizingo sutarties sudarymo dienos informuoti „Inbank“ apie sutarties atsisakymą ir nedelsdami, bet ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo minėto pranešimo išsiuntimo Inbank dienos, grąžinti „Inbank“ visą suteiktą lizingo sumą. Taip pat, bus laikoma, kad Jūs įvykdėte reikalavimą grąžinti visą suteiktą lizingo sumą, jeigu prekė (prekės) teisės aktų nustatyta tvarka bus grąžinta (grąžintos) pardavėjui ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo pranešimo apie sutarties atsisakymą išsiuntimo „Inbank“ dienos.
 • Jūs turite teisę atisakyti lizingo sutarties per apsisprendimo laikotarpį. Norėdami pasinaudoti šia teise turite ne vėliau kaip per dvi kalendorines dienas nuo lizingo sutarties sudarymo dienos panešti apie tai „Inbank“ bei grąžinti visą suteiktą lizingo sumą, nemokėdami palūkanų ir jokių kitų mokesčių.

SVARBI INFORMACIJA PRIEŠ SUDARANT SUTARTĮ

Įvertinkite, ar tikslinė paskola yra tinkamas sprendimas, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir finansinę būklę.

 • Prieš pasirašydami sutartį, atidžiai perskaitykite standartinę informaciją apie vartojimo kreditą bei visas sudaromos sutarties sąlygas. Jei jums reikia daugiau informacijos, nedvejodami klauskite.
 • Pagalvokite apie rizikas, kurias galite prisiimti. Atminkite, kad susidūrus su mokėjimo sunkumais ateityje skolintis gali būti sudėtingiau.
 • Daugiau informacijos apie įvairias finansavimo galimybes, kurias siūlo „Inbank“, galite rasti mūsų svetainėje, o jei kiltų klausimų, nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.
 • Sudarę sutartį vėl peržiūrėkite sąlygas. Tuomet būsite tikri, kad tinkamai ir laiku galėsite vykdyti savo įsipareigojimus.
 • Nedelsdami praneškite mums, jei jums kiltų sunkumų dėl savo įsipareigojimų vykdymo. Tai leis išvengti papildomų išlaidų ir bylinėjimosi.

Tapkite partneriu

Inbank lizingo rinkoje veikia nuo 2011 m. Per šį laiką sudarėme sutartis su apie 2000 partnerių. Jei jūsų įmonė nori bendradarbiauti su mumis, susisiekite ir aptarsime galimybes.

Sužinokite daugiau
hirePurchase.becomePartner.alt